Proběhlé akce
Podle školního roku:
2017/2018
11.04. 2018
Školka ve škole

Minulý čtvrtek 5. dubna jsme ve spolupráci s mateřskou školkou připravili pro děti z MŠ seznámení se základní školou a pojali to jako přípravu na zápis do 1. třídy. Byla nachystána stanoviště a každý školák procházel společně s jedním dítětem z mš připravené úkoly. U každého stanoviště získávaly děti razítka. Žáky základní školy to velmi bavilo a vyzkoušely si také roli učitele. Věříme, že dětem ze školky se u nás ve škole líbilo a opět se na ně těšíme příští rok. Fotky najdete zde.

11.04. 2018
Projekt Zdravé zoubky

Naši žáci a to hlavně prvňáčci, pro které je tento projekt určen, se zapojili do projektu organizovaného DM drogerií. Podívali se na pohádku o Hurvínkovi a jeho bolavém zoubku, pustili si názorné video, jak správně pečovat o svůj chrup a vypracovali pohled na stavbu zubu a díky interaktivnímu programu se dozvěděli spoustu nových věcí o svých zubech. Za odměnu dostali balíček od DM drogerie se zubní pastou, kartáčkem, žvýkačkami, a dokonce i přesýpacími hodinami, aby věděli jak dlouho si čistit zoubky. Jak to vypadalo se můžete podívat zde.

10.04. 2018
Výlet do KOVOZOO

V úterý 10. 4. 2018 se naši školáci vydali na exkurzi do KovoZoo ve Starém Městě u Uherského Hradiště. Je zajímavá zejména svými uměleckými exponáty zvířat z kovového odpadu a možností vidět aktuální způsoby zpracování železného odpadu - obrovské jeřáby s magnetickými držáky, výkonné lisy na železo i nakladače, převážející ještě nezpracovaný i zpracovaný železný odpad. Žáci absolvovali i výukový environmentální program o důležitosti a významu třídění a zpracování tohoto materiálu a provezli se v areálu KovoZoo i speciálním vláčkem. Foto zde

23.03. 2018
Klokan 2018

Žáci 2. - 5. ročníku letos opět úspěšně řešili logické úlohy mezinárodní matematické soutěže Klokan 2018.

2. - 3. ročník - kategorie Cvrček, žáci 4. a 5. ročníku - kategorie Klokánek.

Výsledky kategorie Cvrček (počítalo 7 žáků):

1. místo Nela Čížová 56 bodů
2. místo Lukáš Dančák 42 bodů

Výsledky kategorie Klokánek (počítali 4 žáci):

1. místo Denisa Onderková 105 bodů
2. místo Martin Šild 62 bodů

 

05.02. 2018
Dětský karneval

V sobotu 3. února 2018 proběhl v kulturním domě ve Študlově další skvělý dětský karneval. Tentokrát se o hudbu postaral DJ Anthony a zábavu dětem organizovaly naše výborné paní učitelky ze školky. Moc děkujeme maminkám a tatínkům, kteří se postarali o bezchybný průběh karnevalu a bohaté občerstvení, tetě Martě a všem paní učitelkám. 

Fotografie si můžete prohlédnout zde (článek ve Valašském deníku)  i tady (foto A. Polách).

01.02. 2018
Recitační soutěž

Před pololetními prázdninami jsme s žáky základní školy uspořádali recitační soutěž. Byly celkem dvě kategorie. První kategorie 1.a 2. třída a druhá kategorie 3., 4. a 5. třída. Podívejte se, jak se žáci umístili zde