Proběhlé akce
Podle školního roku:
2019/2020
15.10. 2019
Badatelský klub 11.10. 2019

Minulý týden jsme opět s dětmi bádali. Tentokrát jsme se snažili pomocí živočišného uhlí zbavit coca-colu jejího barviva. A povedlo se nám to! Vytvořili jsme si máslo ze smetany a pořádně jsme se nadlábli. A na závěr našeho bádání jsme se snažili provléct naše těla pohlednící. Na fotografie se můžete podívat zde.
 

15.10. 2019
Preventivní program R-EGO

Dnes jsme první dvě vyučovací hodiny na naší základní škole nevěnovali výuce, ale zaměřili jsme se v rámci preventivních programů na vztahy mezi námi a mezi ostatními národy. A také jsme nezapomněli na zdravou výživu v našem jídelníčku, či na to, jak pomáhat ostatním kamarádům. Foto zde.

10.09. 2019
Přivítání školního roku ve Valašském muzeu v přírodě v Rožnově pod Radhoštěm

Hned druhý školní týden jsme měli možnost s dětmi navštívit Valašské muzeum v přírodě v Rožnově pod Radhoštěm, kde byl pro nás nachystaný vzdělávací program. Děti se seznámily s expozicí ve staré škole z Velkých Karlovic, povídali jsme si společně o dřívějších podmínkách života dětí, o tom jak se dříve chodilo do školy a jak to v ní vypadalo. Poznávali jsme pomůcky ze školního kabinetu učitele a ochutnali valašskou svačinu ve formě chlebu a švestky. Foto zde.

02.09. 2019
První školní den

V pondělí 2. září 2019 jsme i v naší škole zahájili školní rok 2019/2020. Nastoupili 4 noví prvňáčci a celkem nás tak ve dvou třídách bude 23 žáků. Třídní učitelkou v první třídě (1. a 2. ročník) je Mgr. Věra Hrubčíková, druhou třídu (3., 4. a 5. ročník) povede paní učitelka Mgr. Hana Poláchová. V první třídě zároveň působí i paní asistentka Jana Hruboňová.

Všem žákům přejeme krásný, úspěšný a šťastný nový školní rok, hodně společných zážitků s kamarády a radost z poznávání a nových objevů. A při tom  jim chceme být průvodci a pomocníky .-) 

Foto zde.